Znak zodiaku a kolor portfela – jaki wybrać?

Marcelina

Wybór barwy portfela nie jest łatwym zadaniem, szczególnie dla osób, które podejmują decyzje, opierając się na horoskopach. Może to być jednak istotne dla osiągnięcia sukcesu finansowego. Sprawdź zależność pomiędzy swoim znakiem zodiaku a kolorem portfela!

Czy portfel może sprawić, że pieniądze same odnajdą jego właściciela? Okazuje się, że niektórzy wierzą w zależność pomiędzy znakiem zodiaku a kolorem portfela. W astrologii istnieją bowiem barwy mocy, które nie tylko przynoszą szczęście w życiu, ale również powodzenie w finansach. Być może właśnie tutaj tkwi sekret przetrwania kryzysowych czasów?

Znak zodiaku a kolor portfela – dla kogo energetyczne barwy?

Czerwień jest kolorem mocy zodiakalnego Barana, dlatego osoby spod tego znaku powinny wybierać portfele mające właśnie taką barwę. Oznacza silne przywództwo, a oprócz tego jest związana z energią oraz aktywnością. Doskonale wyraża silną osobowość, a właśnie takie są Barany. Dlatego badając zależność, jaką jest znak zodiaku a kolor portfela, trudno znaleźć lepsze dopasowanie.

Kolor czerwony, a oprócz tego również pomarańczowy, to barwy idealne dla Skorpiona. Aby skutecznie działać i zarabiać pieniądze, ten znak zodiaku potrzebuje naprawdę energetycznej barwy. Natomiast powinien unikać zieleni, która może sabotować jego finansowe zamierzenia.

Mimo że się nie stara, Strzelec łatwo przyciąga bogactwo. Dla osób, które urodziły się pod tym znakiem, bardziej niż dobra materialne liczą się doświadczenia i przeżycia. Aby mogły utrzymać przy sobie gotówkę, potrzebny jest im intensywnie żółty lub pomarańczowy portfel.

Portmonetkę w słonecznym kolorze powinny mieć również zodiakalne Bliźnięta. Ta barwa stanowi magnes dla pieniędzy – sprawdza się w przypadku ludzi, którzy o nie nie dbają. Osoby spod znaku Bliźniąt rzadko osiągają bogactwo, nie jest to dla nich jednak głównym życiowym celem. Żółty kolor wzmacnia koncentrację i sprawia, że Bliźnięta trafniej oceniają sytuację – także tę finansową.

Zobacz też:  L4 w ciąży – wszystko co warto wiedzieć

Czarny i brązowy kolor portfela

Dla zodiakalnych Byków najlepsze są portfele w kolorze czarnym. Barwa ta symbolizuje stabilność i solidność, co doskonale pasuje do ich uporządkowanego charakteru. Czarny portfel to dobry wybór dla osoby, która chce podkreślić swoje przewidywalne usposobienie. Oprócz tego wygląda bardzo klasycznie i elegancko, dlatego będzie pasować do większości stylów ubioru.

Rakom najbardziej pasują brązowe portfele, są bowiem kojarzone ze stabilnością. Poza tym brąz kojarzy się ze stałością i solidnością, więc doskonale współgra z charakterem osób ceniących tradycyjny wygląd i ponadczasowy styl. Urodzeni pod znakiem Raka w ten sposób wyrażają swój wrażliwy charakter.

Również spokojny Koziorożec powinien postawić na przynoszący stabilizację kolor brązowy. Osoby spod tego znaku zodiaku są bowiem niezwykle spokojne i zrównoważone, co sprzyja zarabianiu pieniędzy. Dzięki opanowaniu trwonienie zgromadzonego majątku nie przychodzi im łatwo, więc Koziorożce są zwykle zamożne i ze spokojem patrzą w przyszłość.

Złoty kolor portfela – dla jakiego znaku zodiaku?

Do Lwów najlepiej pasują portfele w kolorze złotym, który symbolizuje władzę i wytrwałość, co doskonale pasuje do ich silnego charakteru. Takie portfele kojarzą się z luksusem i zamożnością, dlatego są idealne dla osób, chcących podkreślić swoje bogactwo. Lwy powinny natomiast unikać niebieskiego – może on przynieść niepowodzenie w inwestycjach!

Biel a znaki zodiaku

Panny powinny wybierać portfele w kolorze białym, symbolizującym czystość i prostotę. Idealnie pasuje to do ich uczciwego charakteru. Portfel w tym kolorze wygląda bardzo klasycznie, dlatego będzie pasować do większości stylów ubioru. Jest ponadczasowy i wyraża niewymuszoną elegancję.

Na biel powinny postawić również osoby spod znaku Wagi, które skutecznie przyciągają pieniądze. Główną cechą ich charakteru jest jednak poczucie sprawiedliwości. Z tego powodu, zanim przyjmą zapłatę, zastanawiają się, czy na pewno zasługują na wynagrodzenie. Biały portfel symbolizuje ich czyste intencje, którymi kierują się również w biznesie.

Zobacz też:  W natłoku codziennych obowiązków nadal możesz czuć się pięknie! Zadbaj o siebie w domu

Niebieski portfel – dla jakich znaków zodiaku?

Niebieski portfel to znakomity wybór dla „wodnych” znaków, takich jak Ryby oraz Wodnik. Osoby urodzone w takiej konfiguracji gwiazd są niezwykle wrażliwe, mają artystyczną duszę. Mają bogate wnętrza, a przy tym nie dbają o gromadzenie materialnych dóbr.

Znak zodiaku a kolor portfela to ciekawa zależność. Każdy ma bowiem nieco inne preferencje kolorystyczne – od czerwonego dla Barana, po biały dla Panny. Szukając najlepszego modelu, weź pod uwagę swój znak zodiaku i wybierz coś, co dobrze pasuje do twojego charakteru. Dzięki temu będziesz wyglądać modnie i elegancko, a przede wszystkim przyciągniesz pieniądze.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też