Fotelik, który starczy na dłużej? Postaw na Joie Verso!

Marcelina

Fotelik, który „rośnie” razem z dzieckiem to propozycja niezwykle interesująca. Nie tylko pozwala wygospodarować trochę domowych oszczędności, ale również eliminuje konieczność poszukiwania kolejnych modeli. Rodzi się jednak pytanie, czy taki istnieje? Jak się okazuje – tak! To Joie Verso! Fotelik, który oferuje przewożenie smyka od urodzenia aż do 12 roku życia (kategoria wagowa 0-36 kg)! Jako jeden z niewielu na rynku wyróżnia się dużą uniwersalnością, dlatego cieszy się wśród rodziców tak dużym zainteresowaniem.

Przodem czy tyłem do kierunku jazdy? Możesz decydować!

Fotelik Joie Verso oferuje dwa sposoby przewożenia malucha. W przypadku dzieci ważących od 0 do 18 kg najbezpieczniejszym sposobem jest zapięcie tyłem do kierunku jazdy. Z kolei starsze latorośle, będące w przedziale wagowym 15-36 kg mogą być przewożone przodem do kierunku jazdy. A co z montażem? Wszystko zależy od tego, w jakiej pozycji będzie umieszczony smyk. Jeśli tyłem, konieczne będzie przypięcie za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Jeśli przodem, optymalnie przy użyciu systemu Isofix.

Zabezpieczenia – dla jeszcze lepszej ochrony Twojego dziecka

Nie tylko kierunek przewożenia dziecka wpływa na jego ochronę. Sprzyjają temu również dodatkowe zabezpieczenia, jak choćby panele boczne Guard Surround Safety, które pochłaniają energię uderzenia, zapewniając tym samym większy poziom bezpieczeństwa, szczególnie podczas bocznych uderzeń. Foteliki Joie Verso posiadają również 5-stopniowe pasy bezpieczeństwa z możliwością swobodnej regulacji wraz z zagłówkiem, dzięki czemu gwarantują maksymalną ochronę maluszkowi w każdym wieku.

Komfort przewożenia na krótkich i długich dystansach

Nie tylko wysoka jakość wykonania i staranny projekt decyduje o popularności fotelików Joie Verso. Na uwagę zasługują również liczne udogodnienia mające na celu zwiększenie wygody małemu podróżnikowi – zwłaszcza podczas długich wojaży! Marka oferuje sześć pozycji regulujących odchylenie siedziska. Dwie z nich można zastosować podczas montażu tyłem do kierunku jazdy, z kolei pozostałe cztery mogą być wykorzystane podczas umieszczenia przodem. To jednak nie koniec udogodnień. Wspomnieć należy również o 10-stopniowej regulacji zagłówka, która pozwala na optymalne dopasowanie wysokości, uwzględniające wzrost maluszka. Do tego wentylowane, przepuszczające powietrze materiały, które również nie pozostają obojętne na wyższy poziom komfortu i wygody. W szczególności podczas upalnych, gorących dni, kiedy ograniczają pocenie do minimum.

Zobacz też:  Zabezpieczenie drzwi przed dzieckiem – proste sposoby, które ułatwią codzienne funkcjonowanie 


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zobacz też